Darbas Anglijoje
Ilgalaikis Darbas slaugėms

Darbas Slaugytojoms ir Slaugėms Anglijoje

Norite išvykti į Angliją ir dirbti kaip bendrosios praktikos slaugytoja? O gal norite prižiūrėti senyvo amžiaus žmones? Kreipkitės į mus ir mūsų partneriai Anglijoje Jums suteiks geriausias darbo vietas. 

Mes nuolat ieškome bendrosios praktikos slaugytojų, kurios norėtų gauti NMC ir dirbti kvalifikuotą darba Anglijoje. Mes padedame sutvarkyti visus dokumentus ir netaikome visiškai jokių paslaugos mokesčių.

Taip pat siūlome nuolatinius darbus moterims, kurios norėtų dirbti su senyvo amžiaus žmonėmis ir padėti jiems kasdieninėje jų veikloje. Šiam darbui nėra būtina jokia patirtis ar medicininis išsilavinimas. 

Tiesiog užsiregistruokite ir netrukus su Jumis susisieks bei aptars Jūsų įsidarbinimo galimybes.

SLAUGYTOJA.EU siūlo įsidarbinimo galimybę šeimos gydytojams. Jungtinėje Karalystėje yra didelis poreikis šios srities specialistų, todėl mūsų partneriai gali pasiūlyti geriausias darbo vietas patyrusiems gydytojams. Tiesiog spauskite nuorodą ir sužinokite daugiau. 


Senelių slauga

Darbui Anglijoje nuolat ieškomos senyvo amžiaus žmonių slaugytojos. Šiam darbui nėra būtina jokia kvalifikacija.


Bendra Informacija 

Slaugytoja.eu skelbia naujausius darbo pasiūlymus slaugėms, kurios norėtų dirbti Jungtinėje Karalystėje. 

Slaugytoja.eu - projektas leidžiantis rasti slaugės darbą greičiau ir efektyviau. Užsiregistravus puslapyje, Jūsų kontaktus mato didžiausios medicinos ir slaugos paslaugas teikiančios įmonės, kurios su Jumis susisieks tiesiogiai. Skaityti...


Slaugytoja.eu
info@slaugytoja.eu
tel.: +370 671 89511
Justiniškių 16, 206 kab., Vilnius


 .