Darbas Slaugėms
Lankomoji slauga anglijoje

Lankomoji Slauga

Domina lankomoji slauga Anglijoje ? Mes siūlome geriausius darbo pasiūlymus ilgalaikio darbo ieškančioms slaugėms. Tai puiki galimybė atvykti į Angliją ir įsitvirtinti ilgam laikui.

Kadangi Jungtinės Karalystės socialiniai rodikliai rodo, jog visuomenės amžiaus vidurkis nuolat kinta ir vis daugiau žmonių susiduria su slaugos būtinybe. Lankomi slauga - slaugos rūšis, kuomet socialinė slaugytoja lanko senyvo amžiaus žmones, tačiau negyvena kartu vienoje patalpoje. Tai darbas toms slaugėms, kurios nenori prisirišti prie gyvenamosios vietos ir norėtų pacientą lankyti, o ne gyventi kartu.

Lankomoji slauga nieko nesiskiria nuo nuolatinės slaugos, nes slaugės funkcijos yra tokios pačios: senyvo amžiaus žmogaus priežiūra. Lankomojoje slaugoje slaugės turi įmonės suteiktus automobilius ir taip keliauja iš vienų namų į kitus. Dažniausiai namuose tenka praleisti po keletą valandų ir atlikti kasdieninius darbus: aprengti, pavalgydinti, pabendrauti.

Jei Jus domina lankomoji slauga Anglijoje, tuomet kviečiame užsiregistruoti mūsų puslapyje ir mes su Jumis susisieksime 24 valandų laikotarpyje ir pakviesime į pokalbį, kurio metu išsamiai aptarsime Jūsų galimybes įsidarbinti.

Darbas Socialinei Slaugei Didžiojoje Britanijoje

Šiuo siūlome ilgalaikį darbą socialinei slaugei, kuri norėtų dirbti Didžiojoje Britanijoje. Mes siūlome darbą toms slaugėms, kurios turi vairuotojo pažymėjimą ir galėtų pas žmones vykti automobiliu.

Darbas Slaugei Anglijoje (Lankomoji Slauga)

Šiuo metu aktyviai ieškome slaugės, kuri norėtų ilgalaikio darbo pietų Anglijoje. Jūs dirbsite slauge ir Jums teks lankyti senelius jų namuose. Įmonė Jums suteiks visus būtinus apmokymus, transportą.

Darbas socialinei slaugei York mieste, anglija

Mes nuolat turime darbo pasiūlymų asmenims, kurie turi vairuotojo pažymėjimą ir norėtų rasti ilgalaikį darbą senyvo amžiaus žmonių slaugos srityje. Šiuo metu ilgalaikį darbą siūlome šiaurės Anglijoje, York mieste.


Slaugytoja.eu
info@slaugytoja.eu
tel.: +370 671 89511
Justiniškių 16, 206 kab., Vilnius


 .